Сделать свой сайт бесплатно

Реклама

Создай свой сайт в 3 клика и начни зарабатывать уже сегодня.

@ADVMAKER@
Як працюючи в Польщі не отримати депортацію
Додав: workinpoland 21 березня 2012 01:02

Багато хто з нас працюють в своїй країні, а деякі, хто не знайшов свого місця під сонцем або з якихось інших причин зважився поїхати за кордон. Сьогодні я буду говорити про людей, які поїхали в Польщу працювати. Тут і зараз я наведу Вам кілька прикладів того, як халатність і незнання закону призводить до депортації. Та що потрібно пам’ятати працюючи в Польщі щоб не отримати депортацію.

Зовсім недавно, ми розбирали справу трьох молодих хлопців, які абсолютно легально, офіційно по всіх документах приїхали підзаробити до Польщі на будівництво. Вся їхня робота обернулася для них депортацією. Запитаєте чому? Коли молоді люди вирішили поїхати на роботу до Польщі, вони знайшли польську будівельну фірму в Варшаві. Фірма видала їм запрошення на роботу до Варшави з конкретною адресою (адреса не має значення). Приїхавши до Польщі і приступивши до роботи, вони чесно, своїм потом відпрацювали два тижні. І на цьому об’єкті, як говоритися, робота для них закінчилася. Та ж фірма перекинула їх з одного об’єкта на інший, припустимо з Варшави в Лодзь. Через місяць роботи до робочих нагрянув страж кордону з перевіркою легального перебування в Лодзі і … Знайшов грубе порушення візового режиму. Запрошення на роботу було видано в Варшаву, але не в Лодзь. Молоді люди отримали депортацію у зв’язку з грубим порушенням.

Висновок: якщо Ви змінюєте місто своєї роботи, або роботодавця, віза по якій Ви приїхали офіційно бути недійсною. У Вас є два виходи: просити нового роботодавця зробити нові документи або покинути країну. Не в якому разі не залишатися на старих документах у нового роботодавця або в новому місті.

Думаю, нікому не секрет, що працювати неофіційно можна, але чи варто так працювати? Те, що ви за це отримаєте депортацію це сто відсотків, а Ваш роботодавець відмажеться штрафом.

Висновок: працювати неофіційно за кордоном безглуздо. Наслідки досить жорсткі. В кінцевому рахунку депортацію, яку Ви отримали Вам доведеться анулювати через суд, тому що по закінченню терміну депортації вона не знімається автоматично. І це факт.

Перегляди (8956)  Коментарі (0)  Форум (Общие)